HAKKIMIZDA

Kurucu kadrosunun sektördeki bilgi birikimi ile araştırma-geliştirmeye dayanan yenilikçi yaklaşımını birleştirerek, yapılardaki ihtiyaç ve kullanım amaçlarına uygun yangın dolapları ve mobil yangın söndürme ekipmanları üretmek için kurulan firmamız Ankara’da faaliyet göstermektedir.


“Acco Fire Solutions” markası ile yangın dolapları ve mobil yangın söndürme ekipmanları üreten firmamız, mimari detay ve fonksiyonelliği bir arada çözmeyi, tasarımlarının başlangıç noktası olarak belirleyerek akılcı ürünler tasarlamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp üretimden teslimata kadar tüm süreci hassasiyetle takip eden uzman mühendis kadromuz ve ileri üretim tekniklerini kullanmamızı sağlayan gelişmiş makine parkımız sayesinde yüksek kalite standartlarında, ulaşılabilir ürünler sunmaktayız.


Odak noktası, yangından korunma ürünlerinde, kaliteli ve standartlara uygun ürün üretmek olan firmamız, üstlendiği bu misyonu dinamik ve genç kadrosuyla gerçekleştirmektedir.


Uluslararası yangın güvenliği sektörünün en önemli oyuncularından olmayı hedef edinen firmamız bu vizyonu doğrultusunda ürün geliştirme ve tasarım faaliyetlerinde sürekliliği ve özgünlüğü ilke edinmiştir.


Acco ürettiği yangın güvenliği ürünlerinin önemini bilerek ve sorumluluğunu taşıyarak kendi ilkelerinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. İnsanların en zor anlarında panik halinde kullandıkları yangın güvenliği ürünlerinin olmazsa olmaz fonksiyonellik ve kalite unsurlarından asla taviz vermemektedir.